Domů / Průmyslové oleje / Hydraulické oleje / ISO VG 32

Hydraulický olej Mobil DTE 22, 208L


Žádné hodnocení.
olej hydraulický, balení 208 litrů, specifikace: ISO VG 22, Cincinnati Machine P-68, Vickers I-286-S, Vickers M-2950-S, Denison HF-0, HF-1, HF-2
Výrobce: MOBIL
Dostupnost: Skladem
24.347,00 Kč , plus doprava
 
Hydraulický olej Mobil DTE 22, 208L

Hydraulický olej Mobil DTE 22, 208L

Řada Mobil DTE 20 představuje extra kvalitní hydraulické oleje s ochranou proti opotřebení navržené tak, aby uspokojily celou řadu požadavků hydraulických zařízení. Řada zajišťuje dlouhou životnost olejové náplně i filtrů a zaručuje tak optimální ochranu zařízení, čímž dochází ke snížení nákladů na údržbu a likvidaci výrobků. Oleje byly vyvinuty ve spolupráci s významnými výrobci, tak aby splňovaly nejnáročnější požadavky vysokotlakých hydraulických soustav, výkonných čerpadel a zároveň i kritické požadavky ostatních součástí hydraulických soustav, např. servoventilů s těsným vymezováním ventilové vůle a velmi přesných, číslicově řízených obráběcích strojů (NC). Tyto výrobky splňují nejpřísnější požadavky celé řady výrobců hydraulických soustav a součástí vytvořených na základě různých metalurgických postupů a vznikl tak jedinečný výrobek s vynikajícími provozními parametry.

Oleje řady DTE 20 jsou vyrobeny z vysoce kvalitních základových olejů a dokonale stabilizované kombinace aditiv, která neutralizuje utváření korozivních složek. Oleje jsou určeny do soustav pracujících s velkým zatížením, kde je zapotřebí silná ochrana proti opotřebení pomocí stabilní tloušťky filmu. Jejich složení umožňuje olejům pracovat i tam, kde se obecně doporučují hydraulické oleje, které ochranu proti opotřebení nezaručují.

Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.