Domů / Podle výrobce / SYST

Motorový olej SYST TIR LA 5W-30, 20L


Žádné hodnocení.
olej motorový, syntetický, balení 20 litrů, specifikace: SAE 5W-30, ACEA E6/E7/E9, API CI-4/ CH-4/CF, MB 228.51, MAN 3477, Volvo VDS-3, Scania low Ash LDF3, Renault RVI RXD, FTP IVECO-E6, DAF ACEA E6, MACK EO-M+
Kategorie: 5W - 30
Dostupnost: Skladem
2.216,00 Kč , plus doprava
 
Motorový olej SYST TIR LA 5W-30, 20L

Motorový olej SYST TIR LA 5W-30, 20L

Vysoce výkonný nízkopopelnatý, syntetický lehkoběžný motorový olej, celoročně použitelné viskozitní klasifikace 5W-30. Je určený pro provoz především užitkových vozidel s dieselovými motory. Patří do řady označované jako „SUHPD“ a "low SAPS", nebo také „low ash“.

Vyhovuje požadavkům pro splnění emisní třídy EURO 6 a nižších pro motory vybavené systémy DPF, SCR a EGR i pro motory bez těchto systémů. Výkonnost tomuto oleji propůjčuje speciálně upravený syntetický PAO základový olej v kombinaci s vysoce kvalitními aditivy SYST TIR LA viskozitní třídy 5W-30 je se doporučuje pro nízkoemisní vysoce zatěžované, zejména přeplňované naftové motory a pro dlouhé výměnné intervaly oleje. Je speciálně určen pro nejnovější vozidla s SCR, EGR i s filtry pevných částic (DPF). Jeho výhodné vlastnosti se projeví především v kombinaci s motorovou naftou s nízkým obsahem síry.

 

Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.