Domů / Podle výrobce / MOBIL

Vřetenový olej Mobil Velocite Oil NO 4, 20L


Žádné hodnocení.
olej pro promazání vysokorychlostních vřeten obráběcích strojů, balení 20 litrů, specifikace: Cincinnati Milacron P65, P62 a P45
Kategorie: Vřetenové oleje
Dostupnost: Skladem
2.969,00 Kč , plus doprava
 
Porovnat Přihlaste se pro přístup do seznamu zboží.
Vřetenový olej Mobil Velocite Oil NO 4, 20L

Vřetenový olej Mobil Velocite Oil NO 4, 20L

Mobil Velocite Oil číselná řada / Vřetenové a hydraulické oleje

Popis produktu:

Oleje číselné řady Mobil Velocite Oil jsou vysoce kvalitní produkty určené především k mazání vysokorychlostních vřeten obráběcích strojů. Používají se rovněž do některých kritických hydraulických oběhových systémů a pneumatických systémů – v těchto případech se volí příslušný viskozitní stupeň. Jsou vyrobeny z vybraných vysoce kvalitních, nízkoviskózních základových olejů a aditiv, které jim propůjčují dobrou odolnost vůči oxidaci a ochranu proti rezivění a korozi. Jsou velmi odolné vůči pěnění a výborně odlučují vodu.

Vlastnosti:

Číselná řada olejů Mobil Velocite Oil vyniká výjimečnou schopností mazat přesná ložiska s malou tolerancí. Pomáhá je za chodu chladit a přitom zachovávat přesnost požadovanou moderními obráběcími stroji. I když jsou oleje číselné řady Mobil Velocite Oil určeny primárně pro ložiska vřeten, díky svým vlastnostem a při volbě správné viskozity jsou použitelné jako nízkotlaké hydraulické a oběhové oleje. Tyto vlastnosti pomáhají snižovat náklady na držení zásob různých druhů olejů a snižují riziko nesprávného použití.

Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.