Domů / Podle výrobce / MOBIL

Vřetenový olej Mobil Velocite Oil NO 3, 208L


Žádné hodnocení.
olej pro promazání vysokorychlostních vřeten obráběcích strojů, balení 208 litrů, specifikace: ISO VG 2, Cincinnati Milacron P65, P62 a P45 - cena včetně spotřední daně (10,95/L)
Kategorie: Vřetenové oleje
Dostupnost: Skladem
36.079,00 Kč , plus doprava
 
Porovnat Přihlaste se pro přístup do seznamu zboží.
Vřetenový olej Mobil Velocite Oil NO 3, 208L

Vřetenový olej Mobil Velocite Oil NO 3, 208L

Popis produktu:

Oleje číselné řady Mobil Velocite Oil jsou vysoce kvalitní produkty určené především k mazání vysokorychlostních vřeten obráběcích strojů. Používají se rovněž do některých kritických hydraulických oběhových systémů a pneumatických systémů – v těchto případech se volí příslušný viskozitní stupeň. Jsou vyrobeny z vybraných vysoce kvalitních, nízkoviskózních základových olejů a aditiv, které jim propůjčují dobrou odolnost vůči oxidaci a ochranu proti rezivění a korozi. Jsou velmi odolné vůči pěnění a výborně odlučují vodu.

Vlastnosti:

Číselná řada olejů Mobil Velocite Oil vyniká výjimečnou schopností mazat přesná ložiska s malou tolerancí. Pomáhá je za chodu chladit a přitom zachovávat přesnost požadovanou moderními obráběcími stroji. I když jsou oleje číselné řady Mobil Velocite Oil určeny primárně pro ložiska vřeten, díky svým vlastnostem a při volbě správné viskozity jsou použitelné jako nízkotlaké hydraulické a oběhové oleje. Tyto vlastnosti pomáhají snižovat náklady na držení zásob různých druhů olejů a snižují riziko nesprávného použití.

Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.