Domů / Podle výrobce / MOBIL

Turbínový olej Mobil DTE Oil Heavy Medium, 20L


Žádné hodnocení.
olej turbínový, balení 20 litrů, specifikace: ISO VG 68, DIN 51515 -TD DIN 51524, c. 1 – HL DIN 51517, c. 2 – CL JIS K-2213typ2 GE GEK28143A
Kategorie: Turbínové oleje
Dostupnost: Skladem
2.699,00 Kč , plus doprava
 
Turbínový olej Mobil DTE Oil Heavy Medium, 20L

Turbínový olej Mobil DTE Oil Heavy Medium, 20L

Mobil DTE jmenná řada představuje vysoce kvalitní oběhové oleje určené do aplikací jako jsou parní i vodní turbínové soustavy, které vyžadují dlouhou provozní životnost. Oleje této řady jsou vyráběny z pečlivě rafinovaných základových složek ve spojení s kombinací aditiv, které poskytují mimořádně vysokou úroveň teplotní i chemické stability a umožňují rychlé a dokonalé odlučování vody a vysokou odolnost vůči tvorbě emulzí. Oleje poskytují mimořádnou ochranu vůči korozi a opotřebení a to i při působení slané vody. Vysoký viskozitní index zajišťuje minimální teplotní závislost odolnosti filmu a minimální výkonové ztráty během fáze zahřívání. Velmi dobře odlučují vzduch a brání tak kavitaci (tvorbě bublin) a nepravidelnému chodu čerpadla.

Díky prokazatelně dlouhé životnosti, mimořádné ochraně zařízení a univerzálnosti jsou oleje jmenné řady Mobil DTE určeny pro použití v široké paletě průmyslových aplikací. Jsou využívány v parních i vodních turbinách mazaných olejovou lázní, kroužkovým mazáním nebo rozstřikováním a v oběhových soustavách čerpadel, ventilů a pomocných zařízení. Tato řada výrobků je dále doporučována pro nepřerušovaný provoz kluzných a valivých ložisek a paralelních hřídelových převodů. Výrobky se také úspěšně využívají v některých plynových turbínách, rotačních vzduchových kompresorech a vakuových čerpadlech. Dobré jméno těchto výrobků je založeno na referencích spokojených uživatelů a na mnoha létech úspěšného provozu.

Vlastnosti a výhody

Díky své výjimečné kvalitě, globální technické podpoře a využívání poznatků z výzkumu a vývoje jsou řady výrobků Mobil DTE velmi dobře známy a uznávány po celém světě. Pro svoji univerzálnost jsou oleje Mobil DTE jmenná řada využívány v mnoha průmyslových aplikacích.

Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.