Domů / Podle výrobce / MOBIL

Motorový olej Mobil Delvac XHP ESP 5W-30, 20L


Žádné hodnocení.
olej motorový, balení 20 litrů, specifikace: SAE 5W-30, MB-Approval 228.61 (OM 470 FE1 and OM 471 FE1 motory), Mimosilniční aplikace s motory OM 470, OM 471, and OM 473
Kategorie: 5W - 30
Dostupnost: Skladem
3.249,00 Kč , plus doprava
 
Motorový olej Mobil Delvac XHP ESP 5W-30, 20L

Motorový olej Mobil Delvac XHP ESP 5W-30, 20L

 Tento olej splňuje nejnovější normy Mercedes Benz MB-Approval 228.61. Je vyroben z vysoce kvalitních základových olejů, které zajišťují vynikající nízkoteplotní fluiditu, zároveň zachování viskozitních vlastností za vysokých teplot, kontrolu odparnosti a zajišťují vysoký potenciál úspory paliva. Pokroková technologie aditiv nabízí prodloužení životnosti a účinnosti emisních systémů jako je např. filtr pevných částic - Diesel Particulate Filter (DPF).

Vysoce výkonné, nízkoemisní motory výrazně zvýšily požadavky na motorové oleje. Snížení tolerancí ve výrobě, použití mezichladičů a přeplňování zvyšují mechanické a tepelné zatížení maziva. Technologie použité u nízkoemisních motorů jako jsou vyšší vstřikovací tlaky, zpoždění časování a zařízení na snížení emisí vyžadují zvýšení výkonnosti oleje v oblastech jako je oxidační stabilita, dispergační schopnosti, odparnost a kompatibilita se systémy na snižování emisí. Pokroková technologie produktu Mobil Delvac XHP ESP 5W-30 poskytuje výjimečnou výkonnost a ochranu výfukového systému osazeného filtrem pevných částic. 

Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.