Domů / Podle výrobce / MOBIL

Motorový olej Mobil Delvac MX 15W-40, 60L


Žádné hodnocení.
olej motorový, balení 60 litrů, specifikace: SAE 15W-40, API CI-4/CH-4/CG-4/CF-4/CF/SL/SJ, Allison C-4, Caterpillar ECF-1, Cummins CES, DDC 7SE270, Mack EO-M Plus, EO-M Quality Level, MB 228.3, MAN M3275, MTU Type1, RVI RLD, VDS-3, VDS-2
Kategorie: 15W - 40
Dostupnost: Skladem
5.792,00 Kč , plus doprava
 
Motorový olej Mobil Delvac MX 15W-40, 60L

Motorový olej Mobil Delvac MX 15W-40, 60L

Mobil Delvac MX 15W-40 je vysoce výkonný olej pro vznětové motory, který zajišťuje skvělé mazání moderním motorům pracujícím v náročných aplikacích, zároveň podporuje jejich delší životnost. Díky tomu tento produkt splňuje nebo převyšuje technické podmínky kladené prakticky všemi významnými evropskými a americkými výrobci motorů. Velmi vysoký výkon tohoto produktu byl v praxi prokázán v široké škále průmyslových odvětví.

Zdokonalené chemické složení tohoto produktu zajišťuje mimořádný výkon jak u náročných, moderních, nízkoemisních motorů, tak i u starších motorů, pracujících s palivem s nízkým či vysokým obsahem síry. Mobil Delvac MX 15W-40 kombinuje směs vysoce kvalitních základových olejů s progresivním komplexem aditiv tak, aby poskytoval vynikající kontrolu zvyšování viskozity oleje vlivem nánosu sazí a vysokých teplot. Dále poskytuje mimořádnou odolnost proti oxidaci, korozi a usazování nánosu laku při vysokých teplotách. Vlastnosti tohoto vícerozsahového oleje zajišťují mimořádnou výkonnost při studeném startu a čerpatelnost oleje za nízkých teplot.

Vlastnosti:

Vysoce výkonné nízkoemisní vznětové motory kladou zvýšené nároky na motorové oleje. Úspornější konstrukce motoru snižuje spotřebu oleje, což vede k menší potřebě nového oleje pro doplnění spotřebovaných aditiv. Poloha prvního pístního kroužku přivádí olej blíže ke spalovacím komorám s vyšší teplotou, zvyšuje tepelné namáhání oleje. Vyšší vstřikovací tlak paliva a opožděná synchronizace zlepšují efektivnost spalování, ale současně zvyšují teploty motoru a zanášení oleje sazemi. Mobil Delvac MX 15W-40 je vyroben z vysoce kvalitních základových olejů a prvotřídního vyváženého komplexu aditiv tak, aby poskytoval optimální výkon jak u moderních vznětových a zážehových motoru, tak i u motoru starších.

Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.