Domů / Podle výrobce / MOBIL

Motorový olej Mobil Delvac 1 5W-40, 208L


Žádné hodnocení.
olej motorový, syntetický, balení 208 litrů, specifikace: SAE 5W-40, API CI-4 PLUS/CI-4/CH-4/CG-4/CF-4/CF/SL/SJ, ACEA E7/E5/E4/E3, CAT ECF-1, CES 20072/20071, WSS-M2C171-D, JASO DH-1, Global DHD-1, Mack EO-M Plus, EO-N Premium Plus 03, VDS-3, VDS-2
Kategorie: 5W - 40
Dostupnost: Skladem
41.679,00 Kč , plus doprava
 
Motorový olej Mobil Delvac 1 5W-40, 208L

Motorový olej Mobil Delvac 1 5W-40, 208L

Popis produktu:

Mobil Delvac 1 5W-40 je syntetický vysoce výkonný olej pro vznětové motory, který zajišťuje zcela dokonalé mazání a lepší úspornost paliva, delší interval výměny oleje a delší životnost moderních vznětových motorů pracujících v náročných podmínkách. Nejmodernější technologie, která se za tímto produktem skrývá, zajišťuje výjimečný výkon u moderních vysoce výkonných nízkoemisních motorů. Mobil Delvac 1 5W-40 se doporučuje k použití v mnoha oblastech těžkého provozu jako je nákladní doprava, důlní průmysl, stavebnictví a zemědělství. Výborně se hodí také pro smíšený vozový park.

Nepřekonatelné výkonnostní schopnosti oleje Mobil Delvac 1 5W-40 jsou výsledkem rozsáhlého vývoje, kterého se zúčastnili největší výrobci motorů, jehož důsledkem je pokročilý systém aditivačních složek a inovační receptury. Díky tomu tento produkt splňuje nebo převyšuje poslední specifikace API a ACEA pro oleje pro vznětové motory a požadavky prakticky všech významných evropských a amerických výrobců motorů. Výborná výkonnost byla navíc dokumentována v testech motorů JASO.

Mobil Delvac 1 5W-40 má všechny výhody vysokovýkonného oleje viskozitní třídy SAE 40, přitom ale nedochází k vyšší spotřebě typické pro vícerozsahové oleje, které používají velmi lehkou základovou složku, aby dosáhly dobrých vlastností za nízkých teplot. Díky unikátní molekulární struktuře použitého syntetického základového oleje v kombinaci s účinným systémem aditiv se Mobil Delvac 1 5W-40 při vysoké teplotě neodpařuje, zajišťuje větší pevnost mazacího filmu při vyšších teplotách a dobrou výkonnost za nízkých teplot, kdy snižuje spotřebu oleje, opotřebení a spotřebu paliva.

Vlastnosti:

Moderní vysoce výkonné vznětové nízkoemisní motory vytvářejí více sazí a zahřívají se více než starší nepřeplňované vznětové motory, což výrazně zvyšuje požadavky na používané oleje. Současné úspornější konstrukce motorů snižují spotřebu oleje, což vede k menší potřebě nového oleje pro doplnění spotřebovaných aditiv. Poloha prvního pístního kroužku přivádí olej blíže ke spalovacím komorám s vyšší teplotou a zvyšuje tepelné namáhání oleje. Vyšší vstřikovací tlak paliva a zpožděná synchronizace zlepšují regulaci výfukových plynů, ovšem na druhou stranu u motorů s recirkulací výfukových plynů dochází ke zvýšení teploty motoru a zanášení oleje sazemi. Mobil Delvac 1 5W-40 zajišťuje dostatečné mazání při teplotách výrazně vyšších, než u jiných vysoce výkonných olejů pro vznětové motory. Je také plně kompatibilní s tradičními minerálními oleji. Mobil Delvac 1 5W-40 je vyroben z unikátních syntetických základových složek a patentovaného komplexu aditiv tak, aby zajistil optimální výkon jak u nejmodernějších vznětových a zážehových motorů, tak i u motorů starších.

Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.