Domů / Podle výrobce / Lukoil

Motorový olej Lukoil Genesis Special A5/ B5 0W-30, 60L


Žádné hodnocení.
olej motorový, syntetický, balení 60 litrů, specifikace: SAE 0W-30, ACEA A5/B5, A1/B1, API SL, Renault RN 0700, VOLVO 95200377
Kategorie: 0W - 30
Dostupnost: Skladem
9.660,00 Kč , plus doprava
 
Motorový olej Lukoil Genesis Special A5/ B5 0W-30, 60L

Motorový olej Lukoil Genesis Special A5/B5 0W-30, 60L

Plně syntetický lehkoběžný motorový olej pro nejvyšší výkonnost motoru

  • je plně syntetický lehkoběžný motorový olej, který byl vyvinut speciálně pro maximální výkon a úsporu paliva. Umožňuje dlouhé intervaly výměny oleje při maximální provozní bezpečnosti a vysoké bezpečnostní rezervě.
  • garantuje maximální úsporu paliva díky snížené HTHS viskozitě (dynamická viskozita měřená při vysoké teplotě a velkém smykovém spádu).
  • díky moderní aditivaci a vysoce výkonným čisticím aditivům udržuje vysokou čistotu motoru, zabraňuje tvorbě úsad, minimalizuje tření pohyblivých částí a tím maximalizuje úspornost, energetickou účinnost a životnost motoru.
  • zabezpečuje rychlé promazání motoru, čímž minimalizuje opotřebení a usnadňuje studené starty v zimě a zároveň poskytuje vysokou bezpečnostní rezervu stejně jako dlouhé výměnné intervaly.
  • garantuje maximální oxidační stabilitu oleje díky použitým vybraným plně syntetickým základovým olejům.
  • Vynikající vlastnosti oleje LUKOIL GENESIS SPECIAL VL 0W-20 z hlediska tekutosti za studena zaručují rychlé promazání celého motoru a snižují opotřebení zvláště během fáze zahřívání.
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.