Domů / Motorové oleje / Osobní automobily / 5W - 40

Motorový olej SYST 5W-40, 208L


Žádné hodnocení.
olej motorový, syntetický, balení 208 litrů, specifikace: SAE 5W-40, ACEA A3/B3/B4, API SM/CF/EC, VW 502 00/ 505 00, MB 229.3, BMW LongLife, GM-LL-B-025
Výrobce: SYST
Dostupnost: Skladem
14.596,00 Kč , plus doprava
 
Motorový olej SYST 5W-40, 208L

Motorový olej SYST 5W-40, 208L

Jedná se o výkonný lehkoběžný celoroční syntetický motorový olej. Výkonnost tomuto oleji propůjčuje kvalitní syntetický základový olej ve spojení s velmi kvalitními aditivy poslední vývojové generace, zajišťujícími oleji vysokou životnost a maximální ochranu proti opotřebení.

· Lehkoběžný olej určený jako celoroční i pro velmi nepříznivé klimatické podmínky. Garantuje rychlé promazání motoru v zimě a současně zaručuje dostatečně silný a únosný mazací film při vysokých letních venkovních teplotách a plném výkonu motoru. Umožňuje redukci opotřebení motoru při studených startech. Olej snižuje spotřebu paliva oproti konvenčním minerálním motorovým olejům viskozitní třídy SAE 15W-40 i oproti částečně syntetickým olejům třídy SAE 10W-40. Díky kvalitnímu syntetickému základovému oleji má velmi nízkou odparnost a motor tak nízkou spotřebou oleje. Zabraňuje znečištění motoru úsadami ve vnitřních prostorách – válcích, pístech, ventilech, svíčkách a v turbodmychadlech.

 

Je možné jej použít v osobních automobilech, dodávkách a lehkých nákladních automobilech všech typů. Jeho výhod lze využít ve smíšených vozových parcích sestávajících se z vozidel různých výrobců a různého stáří, do benzínových i dieselových motorů, včetně motorů přeplňovaných turbodmychadly.

Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.